4 kıtada 50'dan fazla ülkede

İnsan sağlığına ve hijyene önem veren 2000'in üzerindeki firmaya yüksek standartlarda hijyen teknolojileri üretiyoruz. Sadece sağlık ve gıda gibi yüksek hassasiyet taşıyan işletmelerde değil, inşaattan elektroniğe tüm sektörlerde uygun çözümler sunuyoruz.

Yerelden Küresele Marka Yolculuğumuz

Yıllar önce küçük yerel bir işletme olarak, hijyen ekipmanları konusunda ülke ihtiyaçlarını görüp işletmelere ürün tedariği sağlarken şimdi dünya çapında kendini ispatlamış, kaliteli, katma değerli hijyen geçiş ekipmanlarını üretiyoruz.

Üretime başladığımız ilk günden beri endüstri trendleri doğrultusunda doğru adımlar atıp büyüyerek küresel bir oyuncu haline geldik. 20 yıldır dünyanın en kaliteli hijyen ekipmanlarını ülkemizdeki firmalarla buluşturuyor ve kendi hijyen teknolojimizi üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz. %100 yerli üretim imkanımız sayesinde, standartların dışında iş ve proje bazlı üretimlerde, fabrikanızın veya tesisinizin konumuna özel proje tasarımı çalışması gerçekleştirilerek hızlı üretim ve teslimat avantajı sunuyoruz. Geniş yedek parça ve servis ağımız, esnek zaman dilimlerinde sunduğumuz hızlı ve kolay ulaşılabilir müşteri desteğimiz farkımızı ortaya koymaktadır.

Hijyen ekipmanlarımız sadece Türkiye’de değil aynı zamanda 4 kıtada 50’den fazla ülkede her gün kullanılmaktadır. Başta gıda, ilaç ve hizmet sektörleri olmak üzere lider bir çok firmaya hizmet sunarak alanımızdaki başarımızı kanıtlıyoruz. İşletmelerin bize ve markamıza olan güveni sayesinde ihtiyaç anında ilk akla gelen firma olmaya devam ediyoruz. Sanitasyon hatlarının kurulumunda tekrar tekrar tercih edilmekteyiz.

Değer veriyoruz
İş ortaklarımız ve paydaşlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurarak geleceğe güçlü ve sağlam adımlar atabiliriz. Bu çerçevede, iş ortaklarımızın sadece günlük olarak ihtiyaç duydukları konuları etkin bir şekilde ele alan özel çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gerekli kalite standartlarını karşılamalarına ve verimlilik sağlamalarına da yardımcı oluyoruz. Çünkü müşterilerimizi, onların özel ihtiyaçlarını, ve faaliyet gösterdikleri sektörleri tanıyor ve onlara değer veriyoruz.

Hedefimiz,
Hijyen ekipmanları sektöründe dünya liderleri firmalardan biri olarak; rakipsiz ürün, uygulama ve hizmet uzmanlığımızı geliştirmek, her müşteriye özel ve kaliteli çözümler sunmak, 20 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz faaliyetimizi uzun yıllar devam ettirmektir.

TÜM DÜNYADA

Hijyeninizi 20 yıldır güvenle koruyoruz.

3 kıtadaki 50'dan fazla ülkede, insan sağlığına ve hijyene önem veren 2000'in üzerindeki firmaya yüksek standartlarda hijyen teknolojileri üretiyoruz.