Kalite politikalarımız; 360 Derece Kalite Anlayışı Çerçevesinde iş süreçlerinde tüm adımların kalite kontrolünden emin olarak kaliteli ekipman tedariki, kaliteli hizmet anlayışı ve kaliteli iş ortakları yürütülen ortak çalışmalar temelinde faaliyet göstermektedir.

İlk günden beri ekipmanlarımızın üretim sürecinde kalite standartlarına uyum sağlayan ve uluslararası kriterleri karşılayan üretici firmalarla çalışılmaktadır. Ekipman temini, ekipman montajı ve uçtan uca hizmet sağlama prensibimizde kaliteyi hep ön planda tutmaktayız.

Tanrıver hijyen ekipmanları, “Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları” anlamına gelen HACCP ve BRC kriterlerine uygundur ve sağlıklı gıda üretimi için gereken hijyen kurallarını belirleyen güvenlik sistemi gerekliliklerine uymaktadır.

Aynı zamanda, müşterilerimizin tesislerinde gıdaların üretim, işleme, muhafaza ve dağıtımları sırasında uyulması gereken kuralları ve tedbirleri belirten ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ne uyumlu ekipmanların tedarikini sağlar.