hakkımızda

3 kıtadaki 10'dan fazla ülkede, insan sağlığına ve hijyene önem veren 200'ün üzerindeki firmaya yüksek standartlarda hijyen teknolojileri üretiyoruz. Sadece sağlık ve gıda gibi yüksek hassasiyet taşıyan işletmelerde değil, inşaattan elektroniğe tüm sektörlerde uygun çözümler sunuyoruz.

Tanrıver Makina

Uzun yıllar dünyanın en kaliteli hijyen ekipmanlarını ülkemizdeki firmalarla buluşturan Tanrıver, 10 yılı aşkın süredir kendi hijyen teknolojisini üretmenin haklı gururunu yaşıyor.

Firmalara özel tasarım ve ebatlarda üretim kabiliyeti ile rakiplerinin önüne geçen Tanrıver hijyen ekipmanlarının tamamı HACCP standartlarına göre üretilmiştir ve CE kalite belgelidir.

Tamamen yerli üretim olduğu için, standartların dışında üretimlerde, fabrikanızın konumuna özel projele çalışması gerçekleştirilerek hızlı üretim ve teslimat yapılabilmektedir. Tanrıver, geniş yedek parça ve servis ağıyla bir çok kuruluşa hizmet vermektedir.

Tanrıver hijyen ekipmanları sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Almanya, Azerbaycan, Tunus, Libya, Suudi Arabistan, Mısır, Arnavutluk gibi ülkelerde kullanılmaktadır.

ADRES B.O.S.B. Birlik Sanayi Sitesi 5. Cadde No:40 34500
Beylikdüzü-İstanbul

TELEFON +90 (0) 212-854 36 01 – 02 FAX +90 (0) 212-854 36 03

EMAIL info@tanriver.com.tr satis@tanriver.com.tr